Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Archiwum strony

Artykuły

 • W las: rowerowa wycieczka krajoznawcza

  Zapraszamy w las! Po raz 8 zapraszamy na wyprawy krajoznawcze po regionie ziemi lubawskiej. W tym roku hasłem przewodnim są lasy. Będziemy odkrywać ślady dawnej działalności leśników oraz rzemiosło związane z drewnem.
  Zapraszamy w niedzielę 28 sierpnia na godzinie 15:00. Start na rynku w Kurzętniku. Trasa wyniesie około 16 km.
  Pojedziemy przez Lipowiec i leśnymi drogami do Kącik i Kaługi. Wzdłuż lewego brzegu Drwęcy dojedziemy do Brzozia Lubawskiego. Meta jest zaplanowana na placu dożynkowym w Brzoziu Lubawskim. Tak czekają na nas stoiska i inne atrakcje. Wstęp wolny. Zapisów brak.
  Powrót we własnym zakresie.
  Zadanie odbywa się dzięki dofinansowaniu Gminy Kurzętnik, Powiatu Nowomiejskiego i Gminy Nowe Miasto Lubawskie. Dziękujemy za wieloletnie zaufanie!

  Czytaj Więcej o: W las: rowerowa wycieczka krajoznawcza
 • XLVII Sesja Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim

  Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tj. Dz. U. z 2022 r. poz. 528) zwołuję XLVII Sesję Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim, która odbędzie się 28 lipca 2022 roku o godzinie 14:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim przy ul. Rynek 1. Obrady będą rejestrowane za pomocą urządzeń nagrywających obraz i dźwięk oraz transmitowane online za pośrednictwem strony www.crv.pl.

  Czytaj Więcej o: XLVII Sesja Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim
 • Święto Wojska Polskiego

  Z okazji święta Wojska Polskiego pragniemy złożyć wszystkim żołnierzom szczególne wyrazy wdzięczności i głębokiego szacunku. Wasza niezwykle wytężona i oddana praca, pełna wyzwań i ciągłego ryzyka jest doskonałym przykładem fachowości i profesjonalizmu przygotowania fizycznego. Żołnierska służba ojczyźnie jest jedną z najbardziej odpowiedzialnych i najtrudniejszych.
  Wszystkim żołnierzom dziękujemy za rzetelną i wytrwałą służbę społeczeństwu. W tym świątecznym dniu proszę przyjąć życzenia zdrowia, żołnierskiego szczęścia, awansów i sukcesów a także wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i rodzinnym. Niech wysiłek włożony w obronę kraju stanowi podstawę do dumy z dobrze wypełnionych obowiązków oraz będzie motywacją do dalszych działań.

  Andrzej Ochlak
  Starosta Nowomiejski

  Kazimierz Wiśniewski
  Przewodniczący Rady Powiatu

  Czytaj Więcej o: Święto Wojska Polskiego

Kontakt

POWIAT NOWOMIEJSKI

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
(adres URI skrytki: /spnml/ESP)
Starostwo Powiatowe
tel. 56 472 42 20, faks 56 472 42 22
sekretariat@powiat-nowomiejski.pl
Wydział Geodezji i Nieruchomości
tel. 56 472 42 33, 34, 35, 36
ewidencja@powiat-nowomiejski.pl
Wydział Zarządzania Kryzysowego
tel. 56 474 44 00, faks 56 474 44 55
kryzys@powiat-nowomiejski.pl

Administrator strony
orka@powiat-nowomiejski.pl

Banery/Logo